ПРЕМІЯ ІМ. МИХАЙЛА ВАСИЛЕВСЬКОГО
ПРЕМІЯ ІМ. МИХАЙЛА ВАСИЛЕВСЬКОГО
Спільно з Всеукраїнською газетою «День» та головним редактором Ларисою Івшиною була заснована щорічна премія імені Михайла Василевського.

Премія заснована у 2017 році. В різні роки лауреатами ставали знакові регіональні кореспонденти газети «День»: Вадим Рижков, Наталя Малімон, Микола Семена.

Для родини Михайла Василевського ця премія стала ще однією можливістю вчергове нагадати суспільству про талант і любов до слова Михайла Йосиповича та елементом підтримки журналістів, які присвятили своє творче життя, як і сам Василевський, «Дню».
Лауреати премії
ім. Михайла Василевського
Наталія Малімон
2018
За «людяну журналістику»

Першим лауреатом премії імені Михайла Василевського для власкорів та авторів «Дня» стала Наталія Малімон
Читати далі..
Олеся Шуткевич
2019
За «готовність використати шанс»

Олеся Шуткевич стала другим лауреатом премії імені Михайла Василевського для власкорів та авторів «Дня»
Читати далі..
Вадим Рижков
2020
Він разом з газетою — теж із перших днів. «Мій перший матеріал вийшов у другому номері газети, 12 вересня 1996 року», — якось пригадував він. Вадима Дмитровича читачі поважають за влучну політичну публіцистику й об’єктивну аналітику.
Читати далі..
Микола Семена
2021
Його актуальні тексти на кримську і не тільки тематику після вимушеної перерви уже рік знову виходять на шпальтах газети.
Читати далі..
«Талановиті журналісти — талановиті по-особливому. Вони мають дар бачити, чути і писати про те, чого в буденному житті не помічають інші. Цією властивістю був щедро обдарований наш колега Михайло Василевський, чиї публікації неодноразово спричиняли неабиякий резонанс не лише в українських, але й у зарубіжних ЗМІ», — багаторічний власкор «Дня» на Дніпропетровщині Вадим Рижков.

З публікаціями Михайла Василевського можна
ознайомитися за посиланням.